• P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30 | Pazar: 10:00 - 18:00
 • Fevzi Çakmak Mh., Gazi Bulvarı, 1. Sk., No: 84/A
 • +90 276 231 47 47

Subaru yol yardım hizmetlerine, Subaru Destek hattı 0 212 359 6006 üzerinden 1’i tuşlayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Subaru Yol Yardım

Lehdar’ın Kaza Sonucu Yaralanması Durumunda Nakli / Daimi İkametgahıma Geri Gönderilmesi

Lehdar’ın kaza sonucu yaralanması durumunda; Lehdar’ı, ambulans veya refakatçi doktor ve yol yardım firmasının doktoru tarafından en uygun kabul edilen herhangi bir nakil aracıyla uygun bir tıbbi merkeze veya bir hastaneden diğerine veya daimi ikametgaha nakli için gerekli tüm giderler karşılanır. *Doktor onaylı tıbbi rapor verilmeden hastaneden hastaneye nakil yapılmayacaktır. **Verilecek olan hizmet ilk yardım değil, ikincil yardımdır.

Lehdar’ın Aile Üyelerinden Birinin Seyahati Ve Konaklaması

Yol yardım firması, müşterinin 5 günden fazla hastanede kalması gerektiğinde, bir aile üyesinin, ikamet ülkesinden hastanenin bulunduğu yere seyahat masraflarını sınırsız ve en fazla 4 günle sınırlı olmak üzere, 3 veya 4 yıldızlı otelde konaklama masraflarını karşılayacaktır.

Yakın Bir Aile Mensubunun Ölümü Sonrası Meydana Gelen Seyahat Masrafları

Lehdar, birinci derece yakın bir aile mensubunun daimi ikametgahında ölümü nedeniyle seyahatini yarıda kesmek zorunda kaldığında, yol yardım firması müşterinin daimi ikametgaha dönüşünü organize edecektir. *Bu menfaat, sadece, Araç Sahibi’nin asıl seyahati için kullanmış olduğu taşıma araçlarını kullanamadığında mümkündür.

Evde Meydana Gelen Bir Hasar Sebebiyle Ortaya Çıkan Seyahat Masraflarının Karşılanması

Araç Sahibi’nin evindeki hırsızlık, kapı ve pencerelerin zorlanması, yangın veya patlama nedeniyle oturulmaz hale gelmesi, ya da fazla zararın ortaya çıkması riski sebebiyle, evinde bulunması gerektiği durumlarda, yol yardım firması daimi ikametgaha dönüş masraflarını ödeyecektir.

Yaralanma / Ani Hastalık Nedeniyle Tıbbi Tedavinin Düzenlenmesi

Araç Sahibi’nin aniden hastalanması veya kaza sonucu yaralanması nedeniyle göreceği tedaviyle ilgili gerekli organizasyon sağlanacaktır. Bu organizasyon Araç Sahibi’nin bulunduğu yerde en uygun anlaşmalı sağlık kuruluşuna yönlendirilmesini ve randevu ayarlamasını içerir.

*Oluşabilecek tüm masraflar Araç Sahibi tarafından ödenecektir.

 

Acil Mesajların İletilmesi

Araç Sahibi’nin talebi üzerine yol yardım firması, yukarıdaki maddeler kapsamındaki konularla ilgili olarak acil veya gerekli mesajların iletilmesini sağlayacaktır.

Aracın daimi ikametgah il sınırları dışında arızalanması veya kaza yapması esnasında, sürücünün aracı kullanmayı imkansız kılan hastalığı, kaza geçirmesi, ya da vefatı halinde; Sürücü’nün beraberinde bulunanlardan hiçbirinin sürücünün yerine geçememesi kaydıyla, aracı kullanarak araçta bulunanları daimi ikametgaha veya seyahat için planlanan yere götürmek üzere profesyonel bir sürücü temin edilecektir.

HİZMETLERİMİZ / SERVİSLERİMİZ

 • Sigorta Acenteliği
 • Amortisörler
 • Bujiler
 • Egzozlar
 • Filtreler ve Hava Filtreleri
 • Yağ Filtreleri
 • Yakıt Filtresi
 • Polen Filtresi
 • Orijinal Yedek Parçalar
 • Kaporta / Boya / Mix

Servis planınızı aşağıdaki formdan yaparak zaman kazanın. Formu gönderdikten sonra, servis randevunuzu onaylamak için sizinle irtibat halinde olacağız. Servise gitmek bundan daha kolay olamaz.

SERVİS FORMU

Adınız & Soyadınız

E-Postanız

Telefon Numaranız

Marka/Model

Kilometre (opsiyonel)

Sizin için uygun olan tarihi seçiniz

Bu formu göndererek, herhangi bir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu planlayacaksınız ve bir servis danışmanımız tarafından en geç 24 saat içinde aranacaksınız.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi 08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba 08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma 08:00 - 18:30
Cumartesi 08:00 - 18:30
Pazar 10:00 - 18:00
Bir sorunuz mu var? Hemen arayın!
0276 231 47 47