• P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30 | Pazar: 10:00 - 18:00
 • Fevzi Çakmak Mh., Gazi Bulvarı, 1. Sk., No: 84/A
 • +90 276 231 47 47

Subaru yol yardım hizmetlerine, Subaru Destek hattı 0 212 359 6006 üzerinden 1’i tuşlayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Subaru Yol Yardım

Subaru Bilgi Ve Organizasyon Hizmetleri

Bilgi ve organizasyon servislerinde bağlantı Allianz tarafından sağlanacak, alınacak hizmetlerle ilgili masraflar müşteri tarafından ödenecektir. Tavsiye edilen servis biriminden hizmet alıp almamak müşterinin isteğine bağlıdır. Alınan hizmetlerle ilgili doğabilecek sorunlardan, hizmeti doğrudan sağlayan servis birimi sorumlu olacaktır.

Turistik Bilgiler

Lehdar’ın isteği doğrultusunda seyahatler, ülkeye giriş ile ilgili yasal zorunluluklar, gümrük işlemleri ve sağlık koşulları hakkında bilgi sağlayacaktır. Seyahat acentaları, turizm ofisleri, turist rehberleri, turizm polisi, büyükelçilik ve konsolosluklar, vize ve pasaport işlemleri ile ilgili bilgi verilecektir. Yol, kaza ve hava durumu bilgileri, Lehdar’ın talebi üzerine Türkiye’de yol ve kaza durumu, otomotiv yetkili servis ve bayileri hakkında bilgi sağlayacaktır.

Sağlık Kuruluşları İle İlgili Bilgiler

Lehdar’ın talebi üzerine, hastane, doktor, hemşire, nöbetçi eczane ve ambulanslar ile ilgili adres ve telefon numaraları verilecek, cenaze nakli ve defin organizasyonu da dahil olmak üzere mümkün olabilen durumlarda ilgili organizasyonlar yapılacaktır.

Ulaşım Araçları İle İlgili Bilgiler

Lehdar’ın talebi üzerine havayolu şirketleri, denizcilik işletmeleri, karayolu şirketleri, yat işletmeleri, demiryolları seferleri, araç kiralama firmaları ile ilgili adres ve telefon bilgileri verilecek, bu hizmetlerle ilgili mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır.

Döviz Kurları Bilgileri

Lehdar’ın talebi üzerine, son 5 yıla ait döviz kurları bilgileri verilecektir.

Restoranlar ve Eğlence Merkezleri Hakkında Bilgi

Lehdar’ın talebi üzerine, çeşitli restoran ve eğlence merkezleri hakkında adres ve telefon ile birlikte detaylı bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır.

Konaklama İle İlgili Bilgi

Lehdar’ın talebi üzerine farklı türdeki konaklama imkanları ile ilgili bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır.

Kültürel Aktiviteler Hakkında Bilgi

Lehdar’ın talebi üzerine; opera, bale, konser, fuar, festival, tiyatro ve sinema ile ilgili bilgiler verilecek ve mümkün olabilen durumlarda rezervasyon yapılacaktır.

Hayvan Bakımı İle İlgili Bilgiler

Lehdar’ın talebi üzerine; veteriner, hayvan hastaneleri ve hayvan bakımı ile ilgili bilgiler verilecek ve münkün olabilen durumlarda bu hizmetler ile ilgili organizasyon yapılacaktır.

Özel Günler İçin Organizasyon

Doğumgünü, yıldönümleri, karne alma, seminer gibi durumlarda; ilgili firmalar ile ilgili bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır.

Yaşlılar ve Çocuklar İçin Bakım Hizmetleri

Lehdar’ın talebi üzerine yaşlılar ve çocukların bakımı ile ilgili hizmet veren firmalar hakkında bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır.

Tercüme Hizmetleri

Tercüme büroları ve tercümanlık hizmetleri ile ilgili bilgi verilecek ve mümkün olabilen durumlarda organizasyon yapılacaktır.

Çiçek Gönderme Hizmetleri

Türkiye ve yurtdışı için çiçek gönderme hizmetlerinin organizasyonu yapılacaktır.

Diğer Bilgi Hizmetleri

Jandarma, belediye, bakanlıklar, müsteşarlıklar, valilikler, adliyeler, devlet ve SSK hastaneleri, askerlik şubeleri, bankalar, basın kuruluşları, dernekler, savcılıklar, emniyet müdürlükleri, gazeteler, haber ajansları, meslek odaları, iş ve işçi bulma müdürlükleri vb. telefon ve adresleri.

Concierge / Özel Ayricaliklar

Concierge / Özel Ayrıcalıklar kapsamında sunulan fayda ve avantajlar aşağıdaki gibidir;

İndirimli Organizasyonlar:

 • Kiralık Araç,
 • Hava Alanı Transfer,
 • Moto Vale,
 • VIP Transfer

Restoran Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri

Restoranlar hakkında bilgi verilerek Müşteri’nin isteği doğrultusunda rezervasyon organizasyonu yapılır Türkiye genelinde çok sayıda restoranda Subaru Müşterileri’ne özel indirim avantajları da sunulmaktadır.

Konaklama Bilgi ve Konaklama Hizmetleri

Türkiye genelindeki anlaşmalı otellerde, indirimli konaklama avantajları sunulmaktadır. Müşteri’nin talepleri doğrultusunda otel ve konaklama yerleri hakkında bilgi verilirken indirimli rezervasyon organizasyonları gerçekleştirilir.

İndirimli Çiçek ve Meyve Sepeti Gönderimi

Müşteri, çiçek veya meyve sepeti gönderilerinde Subaru’ya özel indirim avantajlarından yararlanmaktadır. Allianz tarafından paylaşılacak indirim kodu ile Müşteri alışverişini tamamlayarak özel indirim avantajından yararlanır. Bu hizmetten yararlanılması durumunda oluşacak masraflardan müşteri tarafından karşılanacaktır.

*Meyve ve çiçek sepeti gönderileri, anlaşmalı kurumların gönderi yaptığı illerde geçerlidir. Özel günlerde yapılan gönderilerde yaşanabilecek olası gecikmelerde Allianz Türkiye sorumlu değildir.

Kuru Temizleme

Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan anlaşmalı kurumlar ile kuru temizleme hizmeti verilmektedir. Müşteri, kuru temizleme hizmeti almak istediği ili paylaşır ve gerekli organizasyon gerçekleştirilerek bilgi verilir. Müşteri, ad-soyad bilgisini anlaşmalı kuru temizlemeci ile paylaşarak indirimden faydalanır.

Motorlu Vale Hizmeti

Bireyin araba kullanmak istememesi durumunda Motovale, Müşteri’nin bulunduğu lokasyona giderek, Müşteri’nin aracı ile kişiyi istediği lokasyona bırakır. Hizmet organizasyon olarak verilmekte olup, hizmet bedeli Müşteri tarafından ödenir.

Spa, Güzellik Merkezleri ve Kuaförler

Geniş anlaşmalı kurum ağı ile Müşteri bir çok spa, güzellik merkezi ve kuaförden indirimli hizmet alma imkanından yararlanır.

Notlar

* VIP Hizmetler ile ilgili talepler hafta içi ve cumartesi günleri (resmi ve dini bayramlar hariç) 09:00-18:00 saatleri içerisinde karşılanabilmektedir.

18:00’den sonra gelen talepler not edilerek, ilk iş günü Müşteri’ye geri dönüş sağlanır.

* İndirimli hizmet alma imkanı sadece Allianz Anlaşmalı Kurumları’nda geçerlidir.

* Kontrat dönemi boyunca Allianz’ın anlaşmalı olduğu kurumlar değişkenlik gösterebilir.

 

HİZMETLERİMİZ / SERVİSLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ / SERVİSLERİMİZ

 • Sigorta Acenteliği
 • Amortisörler
 • Bujiler
 • Egzozlar
 • Filtreler ve Hava Filtreleri
 • Yağ Filtreleri
 • Yakıt Filtresi
 • Polen Filtresi
 • Orijinal Yedek Parçalar
 • Kaporta / Boya / Mix

Servis planınızı aşağıdaki formdan yaparak zaman kazanın. Formu gönderdikten sonra, servis randevunuzu onaylamak için sizinle irtibat halinde olacağız. Servise gitmek bundan daha kolay olamaz.

SERVİS FORMU

Adınız & Soyadınız

E-Postanız

Telefon Numaranız

Marka/Model

Kilometre (opsiyonel)

Sizin için uygun olan tarihi seçiniz

Bu formu göndererek, herhangi bir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu planlayacaksınız ve bir servis danışmanımız tarafından en geç 24 saat içinde aranacaksınız.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi 08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba 08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma 08:00 - 18:30
Cumartesi 08:00 - 18:30
Pazar 10:00 - 18:00
Bir sorunuz mu var? Hemen arayın!
0276 231 47 47