• P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30 | Pazar: 10:00 - 18:00
 • Fevzi Çakmak Mh., Gazi Bulvarı, 1. Sk., No: 84/A
 • +90 276 231 47 47

Yetkili Servis Hizmeti ve Orijinal Yedek Parça

Araçlarımızdaki güvenin, konforun ve emniyetin devamı için “Orijinal Parçalar” yerine gerçekte sadece ebatlarının birbirine uyması nedeniyle kullanılan yan sanayi parçaların; kalitesinden emin olmadığınız menşei belli olmayan parçalarla riske edilmemesi çok önemlidir. İlk alımda tasarruf sağladığı düşünülen birçok parçanın uzun vadede sizlere daha büyük mali külfetler hatta telafisi imkansız riskler getirme riski mevcuttur.

Hemen her üreticide olduğu gibi markanı izin orijinal yedek parçaları çok kapsamlı testlerden geçmekte tasarım, üretim, sevkiyat ve stoklama aşamalarında belirli standartlara uygun ve her aşaması üretici tarafından belirlenmiş en iyi ortamlarda sunulmaktadır. Elbette bu parçaların güvenilirliği kesindir. Halbuki menşei belli olmayan yan sanayi parçaların ileride ne tür problemler çıkartabileceği asla önceden bilinemez. Orijinal yedek parça kullanımı, özellikle belirli sektörlerde tüketicinin can güvenliği, çevre sağlığı için önemlidir. Bu nedenle dünyanın bir çok yerinde belirli standartlarla garanti altına alınmaya çalışılmaktadır.

Aşağıda araçlarımızda kullanılan bazı orijinal parçalara ait kısa bilgiler vermek ve orijinal parça kullanımının ne derece önemli olduğunu örneklemek istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ / SERVİSLERİMİZ

 • Sigorta Acenteliği
 • Amortisörler
 • Bujiler
 • Egzozlar
 • Filtreler ve Hava Filtreleri
 • Yağ Filtreleri
 • Yakıt Filtresi
 • Polen Filtresi
 • Orijinal Yedek Parçalar
 • Kaporta / Boya / Mix

Servis planınızı aşağıdaki formdan yaparak zaman kazanın. Formu gönderdikten sonra, servis randevunuzu onaylamak için sizinle irtibat halinde olacağız. Servise gitmek bundan daha kolay olamaz.

BUJİLER

Bujiler aşınan parçalardır ve düzenli muayene yapılmaması pahalıya patlayabilir. SUBARU tarafından önerilen değişim aralıklarına sadık kalmak ve hatta her aracın kullanım koşullarına göre değiştirilmelerini beklemek önemlidir.

AMORTİSÖRLER

Yalnız bir uzman gözü amortisörlerinizin aşınma derecesini belirleyebilir. Güvenli bir şekilde sürmek ve erken lastik aşınmasından kaçınmak için amortisörlerinizin teknisyenlerimiz tarafından her 40.000 ila 60.000 km’de bir kontrol edilmesini sağlayın.

ZAMANLAMA KAYIŞI

Zamanlama kayışı motorunuzun çalışmasında önemli bir bileşendir. Çalışma sırasında bozulması anında ciddi hasarlara yol açabilir. SUBARU gerektiğinde zamanlama kayışı konusunda sabit fiyat teklifi getirmektedir.

SİLECEKLER

Silecekler sıcağa ve soğuğa karşı hassastır. Uzun bir süre için kullanılmadıklarında bile performansları düşer ve bu da görüşünüzü etkiler. Sileceklerinizi yılda bir kez değiştirmenizi öneririz.

Subaru’nuzun yıllarca tam performansla, ekonomik ve sorunsuz olarak çalışmasının yegâne koşulu var:

Sadece Subaru’nuz için üretilen ve aracınızla eşsiz bir ahenk içinde birleşen orijinal yedek parça sizlere aynı zamanda garantisi ile teslim ediliyor.

SUBARU orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve SUBARU aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. SUBARU parçaları, aracınızı tam bir gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için sizinle daima uyumlu olması gereken karmaşık bir teknik yaklaşımın doğal ve mantıksal sonuçlarıdır.

SUBARU orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır. Yan sanayi olarak adlandırılan ucuz, taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzemekle birlikte kalite açısından zayıf olduğundan kısa ömürlüdür. Dolayısıyla kısa sürede daha çok parça değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca, istenilen dayanıklılığa sahip olmadığından hem can hem de aracınızın güvenliği açısından kullanımı risk teşkil etmektedir. Bunların yanı sıra ham maddesinde veya üretim esnasında katılan bileşenler nedeniyle zararlı maddeler içerebilmekte, size, çevreye ve aracınıza zarar verebilmektedir.

Birçok test aşamasından geçirilen SUBARU orijinal yedek parçaları, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan uzak tutar ve onu gönül rahatlığıyla uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur.

YAĞ DEĞİŞİMİ

Motor yağının değiştirilmesi biriken safsızlıklardan kurtulur ve SUBARU aracınızın performansını korur. 

FRENLER

SUBARU uzmanınız tarafından yapılan düzenli muayeneler daha uzun fren mesafeleri sağlayacaktır.

KLİMA

SUBARU klima konusunda sabit fiyat teklifleri ile konfor, görünürlük ve güvenliği arttırır.

LASTİKLER

SUBARU aracınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza göre size tercihinizde kılavuzluk ederek lastikleri aracınıza takar ve balansını yaparız. 

AKÜ

Aküler konusundaki sabit fiyat teklifi ile, SUBARU size arabanıza en uygun aküyü sunar.

YILLIK KONTROL

Yıllık Kafa Rahatlığı Kontrolünüz için, SUBARU teknisyenleri aracınızın servisini tamamlayacak tüm uzmanlığını kullanır.

SERVİS FORMU

Adınız & Soyadınız

E-Postanız

Telefon Numaranız

Marka/Model

Kilometre (opsiyonel)

Sizin için uygun olan tarihi seçiniz

Bu formu göndererek, herhangi bir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu planlayacaksınız ve bir servis danışmanımız tarafından en geç 24 saat içinde aranacaksınız.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi 08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba 08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma 08:00 - 18:30
Cumartesi 08:00 - 18:30
Pazar 10:00 - 18:00
Bir sorunuz mu var? Hemen arayın!
0276 231 47 47